Вітаємо Вас на сайті!

Компанія Unicast розширює спектр послуг! Тепер крім Інтернету Телебачення та ремонту телеком обладнання ми надаємо послугу з встановлення та обслуговування відеонагляду та систем охорони. За для досягнення максимально якісного обслуговування ми залучили спеціалістів з продажу систем безпеки та охоронного обладнання. Ви можете купити у нас будь-які системи безпеки. Купуючи охоронні системи, разом із забезпеченням безпеки Ви отримуєте ряд явних переваг:

– Мінімальні ціни.

Вартість охоронного обладнання, яке ми продаємо, приємно Вас здивує. Ціни на системи охорони у нас такі низькі завдяки тому, що ми на пряму співпрацюємо з багатьма постачальниками одночасно. Всі охоронні системи безпеки, які ми пропонуємо – це або імпортовані або вироблені на території України, що забезпечує максимально якісне та швидке обслуговування придбаної продуції. Саме тому у нас є можливість продавати охоронне устаткування без всякої націнки! Купуючи охоронні системи у нас, Ви, по суті, купуєте їх з перших рук. Як наслідок, Вам не потрібно переплачувати за забезпечення безпеки на Вашому об’єкті.

– Великий вибір товарів і послуг.

Асортимент, який ми можемо запропонувати Вам, дуже великий. Ви можете придбатиу нас різні технічні засоби охорони і прилади безпеки від елементарних «кричалок» до новинок в області охоронних систем: безпровідне відеоспостереження, сигналізації з можливостями розумного будинку і т. Д. Отже, почавши співпрацювати з нами, Ви практично назавжди вирішуєте питання своєї безпеки. Ми ретельно стежимо за появою нових товарів на ринку безпеки, наші представники систематично відвідують галузеві виставки, зупиняючи свій вибір на кращих технічних системах безпеки. Ми постійно представляємо найновіші охоронні системи безпеки будинку, офісу і тішимо своїх покупців приголомшливими новинками техніки.

– Детальні технічні консультації.

Система безпеки – обладнання непроста. Досить таки часто з’являються проблеми з його налаштування, правильному монтажу та експлуатації. Ми будемо раді проконсультувати Вас з усіх питань, які можуть виникнути з приводу технічних систем безпеки. Всі наші консультанти мають технічну освіту, дуже добре розбираються в обладнанні, знають все про те, якою має бути система охорони і в чому полягає якісне забезпечення безпеки. Поради наших консультантів будуть корисні і новачкам, і досвідченим фахівцям.

– Своєчасна доставка.

Завдяки тому, що у нас є власна служба доставки, ми привеземо Вам куплені системи охорони протягом  2-х робочих днів – в будь-який куточок України. Фахівці зі служби доставки самостійно контролюють, щоб придбані технічні системи безпеки були доставлені вчасно і оперативно!

– Особистий сервісний центр.

У нашій компанії є сервісний центр з сучасною матеріально-технічною базою. Всі технічні засоби безпеки, які є у продажу, з гарантією. Ми здійснюємо як гарантійний, так і післягарантійний ремонт своїми силами. Купуючи системи забезпечення безпеки у нас, Ви не станете заручником ситуації, коли компанія з продажу системи охорони навіть не знає, хто несе гарантійні зобов’язання перед покупцем. На все охоронне устаткування ми даємо власну гарантію. Всі необхідні деталі завжди в наявності на складі. Таким чином, ми гарантуємо, що в разі виникнення несправностей вони будуть оперативно усунуті!